5 правил хорошої сварки

5 правил хорошої сварки Психологія та відносини

Психологія жінок та чоловіків кардинально відрізняються одна від одної, тому бувають ситуації, коли важко знайти точку дотику. Звідси випливають непорозуміння, образи і зрештою – сварка. Але щоб чергова сварка не зруйнувала ваші стосунки – сваритися потрібно правильно.

Сваріться за правилами

Правило 1

Ніколи не накопичуйте образу, якщо вас щось не влаштовує краще відразу поговорити про це, інакше образа, що накопичилася, виллється назовні і може мати найнепередбачуваніші наслідки.

Правило 2

Коли конфлікт вже мав місце бути , а розмова до душі так і не відбулася – постарайтеся знайти підходящий час та місце та розставити всі крапки над «і». Головне розмовляти спокійно, без докорів і засуджень один одного.

Правило 3

Не звалюйте всі образи в одну купу. Є певна конфліктна ситуація – ось із нею й розбирайтеся. Не застосовуйте беззмістовні фрази – вони не лише боляче ранять, а й назавжди залишаються в пам’яті та серці «гострими осколками».

Правило 4

Не виносьте сміття з дому. Ніхто з близьких і рідних людей, які вас оточують, не повинен знати про вашу сварку, а тим більше бути її свідком. Адже мине час, і ви, звичайно ж, помиритеся, а родичі тільки переживатимуть.

Правило 5

Вмійте прощати та бути прощеним. Мовчання звичайно золото, але не у випадку, коли між подружжям пробігла «чорна кішка». Чистосерде примирення зміцнює шлюб.

Після гарного, правильно побудованого розбрату подружжя починає більше дорожити своїми відносинами і рідше знаходити приводи для скандалів.

Оцініть статтю