5 порад подруги, здатних зруйнувати ваші стосунки з чоловіком

5 порад подруги, здатних зруйнувати ваші стосунки з чоловіком Психологія та відносини

У кожної жінки є хоча б одна добромисна подруга, яка в будь-який час готова дати масу порад щодо сімейного життя і стосунків. Однак не всі поради бувають добрими. Деякі з них можуть легко зруйнувати ваш зв’язок з коханим чоловіком, якщо ви будете сліпо до них прислухатися.

Якщо ваша подруга радить вам це… не слухайте!

Відрізнити добру пораду від поганої – завдання не з легких, особливо тоді, коли вам дійсно потрібна підтримка. Тим не менш, ось 5 найпоширеніших «дружніх» порад, здатних зруйнувати ваше особисте життя.

Якщо ти чимось незадоволена, кидай його…

Існує думка, яку найчастіше озвучують самотні подруги: якщо вам щось не подобається у відносинах, краще розлучитися і не мучити себе. Однак така концепція часто призводить до зовсім дурних і необґрунтованих розлучень.

Оскільки наш світ неідеальний, ваш партнер теж не є межею досконалості, як втім, і ви. Тому протягом усього життя у вас будуть періоди розчарувань, які можуть тривати від декількох годин до декількох місяців. Від цього нікуди не дітися. Але часовий проміжок неважливий. Головне, щоб ви разом зі своїм чоловіком могли вирішувати ті проблеми у відносинах, які будуть періодично виникати.

Однак, якщо ви все частіше відчуваєте себе нещасною, а ваш партнер відмовляється звертати увагу на виникаючі труднощі, вам дійсно краще розлучитися. Життя надто коротке. Не варто присвячувати його тому, хто не хоче навіть намагатися зробити вас щасливою.

Він повинен ставитися до тебе, як до королеви…

Так, чоловік дійсно повинен докладати певних зусиль, що показують, наскільки він вами дорожить. Однак ваш егоїзм не повинен зашкалювати. Не варто вважати себе самою важливою персоною в його житті. Якщо ви не визнаєте цього, навіть найміцніші відносини можуть розсипатися в будь-який момент.

Більше того, знаходьте час, щоб показувати партнеру всю його цінність для вас. Це не завжди повинні бути якісь вчинки, прості слова, такі як «я ціную всі твої зусилля», «ти найкращий», «як добре я тебе зустріла» та інші щирі зізнання можуть працювати анітрохи не гірше.

Він повинен бути поруч завжди…

Звучить чудово, але це просто нереально. Особистий простір і час на себе мають важливе значення для зростання ваших відносин. Як не дивно, але якщо ви будете кожну хвилину проводити разом, ваша зв’язок буде не міцніти, а слабшати.

Він хоче провести вечір зі своїми друзями? Це нормально, і зовсім не означає, що ви йому набридли. Просто він незалежна особистість, у якої можуть бути свої інтереси і коло спілкування.

І справа не в тому, які у нього друзі, хороші чи погані, з вашої точки зору. Мова йде про повагу, довіру і любов. Якщо ви недостатньо довіряєте своєму партнеру, щоб відпустити його на кілька годин або навіть днів, але в той самий час намагаєтеся вибудувати міцні стосунки, значить проблеми у вас, а не в нього.

поради подруги

Секс – це найважливіша частина твого особистого життя…

Секс дійсно є надзвичайно важливим елементом у стосунках. Але це не найголовніше, а лише один з аспектів особистого життя. Любов, довіра і повага не менш важливі. Ви можете цілими днями проводити в ліжку зі своїм партнером, але якщо він вам байдужий, не варто сподіватися на щось більше. Намагайтеся підтримувати рівновагу. Якщо ви будете віддавати перевагу якомусь одному елементу особистого життя, ваші відносини почнуть тріщати в слабших місцях.

Завжди знайдеться хтось красивіші, розумніші або більш чуттєвий. Хтось, хто дасть вам більше сексу або буде відповідати якимось іншим вашим потребам. Ви можете вибрати собі чоловіка за тим критерієм, якого найбільше потребуєте. Але зробивши вибір, пам’ятайте про нього і не вимагайте від партнера більшого в тих областях, в яких він не блищав спочатку.

Твій зовнішній вигляд не має для нього особливого значення…

Завжди існує якась особлива деталь, що колись привернула до вас увагу вашого чоловіка. Це могли бути не тільки красиві очі, виточена фігура, довгі ноги, приголомшлива посмішка, але й іскрометне почуття гумору, або екстравагантне помаранчеве плаття в якому ви були на першій зустрічі. Однак зараз це не так важливо, оскільки по закінченні певного часу, вашого партнера починає більше турбувати ваш внутрішній світ, а не зовнішність. Це правда. Тим не менш, розумова, духовна і емоційна зацікавленість в вас не виключає фізичного інтересу чоловіка.

Витратьте кілька додаткових хвилин на день, щоб підвести очі, поправити макіяж, підкреслити свої достоїнства, приховати недоліки і т.д. Загалом, намагайтеся постійно виглядати на всі 100 і стимулюйте партнера робити теж саме.

Оцініть статтю