5 кроків до ідеального татуювання. Поради професіоналів

5 кроків до ідеального татуювання. Краса

Татуювання для одних людей – спосіб самовираження, для інших – краса, для третіх – певна символічність та магія, ну і є категорія людей, які не схвалюють та категорично проти будь-яких татуювань. Підходити до татуювання потрібно виважено, рішуче і врахувати потрібно 5 основних моментів.

Далеко не всі люди заздалегідь продумують ескіз татуювання, приймаючи рішення про його нанесенні спонтанно. У підсумку вони залишаються незадоволені результатом, а незабаром і зовсім починають роздумувати про те, як би позбутися від малюнка. Однак дотримуючись кілька простих правил, можна не тільки заощадити свій час і нерви, але ще й не викинути гроші на вітер.

Обдумане рішення.

Головна помилка на шляху до ідеальної татуювання – спонтанність. Під впливом друзів чи моди людина може в один день відправитися в салон і зробити малюнок, який її не влаштує. Як результат, замість красивого тату можна отримати незадоволення і розчарування. Таке серйозне рішення потрібно приймати протягом декількох тижнів, обмірковувати деталі і нюанси, і лише після цього їхати до майстра.

Вибір майстра.

Ось і ще одна складова успіху. Тільки хороший фахівець, що розбирається в своїй справі, може створити не просто малюнок на тілі, а справжній витвір мистецтва. Краще відправлятися до досвідченого майстра, попередньо ознайомившись з його роботами. Тут в справу вступають і поради друзів, які вже зверталися до фахівця і залишилися задоволені результатом і відгуки інших людей.

Ескіз.

Щоб татуювання вийшло ідеальним, ескіз краще придумати самостійно. Людина може подивитися чужі роботи, при цьому додавши в них якісь важливі для себе деталі. Хтось вважає за краще нанести зображення свого знака зодіаку, а комусь подавай масштабний малюнок, який переказує всю біографію. Тут все суто індивідуально, а залежить від фантазії людини. Потрібно звертати і на значення певних татуювань, цікавитись цими речами, щоб потім не шкодувати.

дівчина з татуюванням

Місце для татуювання.

Важливо не тільки створити ідеальний ескіз, але ще і нанести його на правильне місце. Великі татуювання ефектно виглядають на спині, на нозі або під грудьми. Маленькі краще розташувати на щиколотці, зап’ясті або шиї. Поради можна запитати у майстра, який повинен непогано розбиратися в нюансах нанесення малюнків.

Техніка нанесення.

Один ескіз можна нанести абсолютно різними способами. Розмір, шрифт, кольори – тут важлива кожна деталь. Саме тому хороший майстер уважно обговорює з людиною його переваги, і лише після цього пропонує внести в дизайн відповідні корективи.

Звичайно, важливо враховувати й інші нюанси, наприклад, стать і вік самої людини, її досвід в справі нанесення тктуювань, стерильність приборів. Якщо раніше у майстра не було подібного досвіду, то краще починати з невеликих малюнків, розташованих в тих місцях, де вони не будуть особливо помітні.

Ідеальне татуювання – плід роботи майстра і самого клієнта. Якщо людина морально готовий до створення малюнка, і при цьому продумав ескіз, для татуювання обов’язково знайдеться і місце на тілі.

Оцініть статтю