5 кращих жіночих ароматів для флірту

5 кращих жіночих ароматів Краса

Нещодавно одне американське онлайн видання для дорослих дівчаток провело опитування 25000 своїх передплатниць, які ненавидять моногамні шлюби, і з’ясувало, який парфум допомагає їм швидше за все спокусити чоловіка.

Яким ароматом можна звабити хлопця?

Милі дами, на жаль, чоловіки дізнаються все більше жіночих секретів і тим самим обеззброюють нас. Однак існують такі виверти, які можуть запаморочити голову навіть найдосвідченішим хлопцям. Не будемо вас мучити, ось кращі жіночі аромати для флірту – 5 парфумів, які легко підкорюють чоловіків.

J’adore від Dior

J’adore

31% любительок розважитися на стороні сказали, що користуються J’adore від Dior. Це відмінна підказка для жінок, які хочуть вибрати аромат для спокушання. До речі, таким парфумом користується прес-секретар Шарліз Терон.

Obsession від Calvin Klein

Obsession

За Obsession від Calvin Klein проголосувало 22% чарівних зрадниць. Виявляється, назва цього теплого і пряного аромату повністю виправдовує себе. Якщо ви користуєтеся цим парфумом і знаєте, як правильно фліртувати з хлопцями – чоловіки будуть витися біля вас, як бджоли біля чарівної квітки.

Light Blue від Dolce and Gabbana

Light Blue

Цитрусовий аромат Light Blue від Dolce and Gabbana вибрали 19% любительок плотських утіх.

No. 5 від Chanel

Chanel No. 5

No. 5 від Chanel набрав 15% голосів. Цікаво, скільки чоловіків було обдурено цим класичним ароматом за весь час його існування?

Romance від Ralph Lauren

Romance

Останнім в списку кращих жіночих ароматів для флірту є Romance від Ralph Lauren. Якщо ваша дружина хоче купити такий парфум, переконайтеся, що саме ви той чоловік, якому вона збирається закрутити голову цим запахом.

Дорогі чоловіки, ми не беремося стверджувати зі 100% впевненістю, що ваші подруги, які використовують перераховані аромати, вам зраджують. Проте, наша порада буде такою – приділяйте своїм половинкам більше уваги і, можливо, у них зміняться парфумерні переваги.

Оцініть статтю