5 головних секретів здоров’я і краси волосся

5 головних секретів здоров’я і краси волосся Краса

Для багатьох жінок їх привабливість є головним індикатором успіху і благополуччя. А волосся, це якраз один з тих елементів, які найбільше впливають не жіночу красу. І хоча сучасні косметичні процедури здатні на багато що, зробити своє волосся ідеальним можна і без них.

Як зробити волосся красивим?

Ось кілька порад, які допоможуть вам в значній мірі поліпшити структуру свого волосся, зробити його здоровішим і красивішим.

1. Визначте тип свого волосся

Волосся може бути сухим або жирним, товстим або тонким, густим або рідким, кучерявим або прямим, міцним або ламким. Правильний щоденний догляд за волоссям безпосередньо залежить від його типу. Тому шампунь потрібно підбирати відповідно до типу і структури свого волосся. Але це не все. Вам ще знадобиться відповідний кондиціонер, який зазвичай знаходиться в тій самій косметичній лінійці, що і шампунь.

Багато жінок не приділяють належної уваги кондиціонуванню волосся. Через це воно часто заплутується, швидко забруднюється, а також стає сухим і ламким під впливом літньої спеки. На сучасному косметологічному ринку є величезна кількість кондиціонерів для всіх типів волосся, не варто їх ігнорувати.

2. Зверніться за допомогою

Не соромтеся звернутися по допомогу до професіоналів. Дерматолог підкаже, як позбутися лупи, в той час як дієтолог надасть вам цілісне уявлення про ідеальний раціоні для здоров’я волосся і шкіри. Крім того, лікар може призначити комплекс вітамінів і харчових добавок, які допоможуть волоссю стати значно красивішим.

жінка миє волосся

3. Попрощайтеся з гарячою водою

Припиніть мити волосся гарячою водою. Висока температура пошкоджує волосяні фолікули, послаблюючи коріння волосся і пересушуючи шкіру. Візьміть за звичку використовувати тільки теплу воду для миття голови.

4. Робіть масаж голови

Масажуйте голову хоча б один раз на тиждень. Масаж голови підходить для всіх типів волосся, оскільки поліпшує кровообіг, за рахунок якого волосяні стрижні отримують всі необхідні мікроелементи для здорового і швидкого зростання.

5. Користуйтеся гребінцем

Позбавтеся від дешевих і незручних щіток, які не тільки погано розчісують, а й травмують волосся. Купіть собі гарний зубчастий гребінь або щітку з м’якою щетиною.

Оцініть статтю