4 речі, які не дають стосункам стати серйозними

4 речі, які не дають стосункам стати серйозними Психологія та відносини

У кожної дівчини є свій невеликий перелік якостей, які б вона хотіла бачити у свого майбутнього чоловіка. Зазвичай, це почуття гумору, стабільна робота, високий зріст, приємна майбутня свекруха і т.д. Більшості панянок здається цього цілком достатньо для успішного розвитку стосунків, але, на жаль, не все так просто.

Що не дає вам стати справжньою парою?

Ось декілька речей, не дуже помітних на ранніх стадіях стосунків, але в довгостроковій перспективі здатних перешкодити вам стати справжньою сімейною парою зі своїм обранцем.

1. Ненадійність

Чоловіча ненадійність – це дійсно величезна проблема для будь-якої жінки. Якщо ви зустрічаєтеся з хлопцем, який потребує постійного контролю або в чиїх словах доводиться часто сумніватися, навряд чи ви захочете зв’язувати з ним своє життя. Час від часу у всіх нас виникає почуття незахищеності, але якщо воно стає постійним, то про які серйозні стосунки може йти мова?

2. Несамостійність

Коли чоловік досягає певного віку, скажімо 30 років, ми думаємо, що в нього вже є якісь базові життєві навички, чи не так? У всякому разі, до цього часу ваш партнер повинен навчитися жити самостійно від батьків і мати стабільний заробіток, що дозволяє хоча б оплачувати свої рахунки, харчуватися і одягатися. Незалежність – це один з важливих критеріїв чоловічого відбору, закладений в жіночому ДНК, який йде ще з печерних часів. З тих пір багато чого змінилося, і сьогодні для багатьох жінок фінансове благополуччя чоловіка не стоїть на першому місці, але, погодьтеся, завжди приємно усвідомлювати, що поруч знаходиться людина, здатна подбати про тебе.

3. Негативне сприйняття навколишнього світу

Кілька ваших перших побачень, швидше за все, пройшли весело і безтурботно, але через якийсь час ви могли помітити, що відносно бадьорий хлопець, який зачарував вас своєю безпосередністю, насправді досить консервативний, замкнутий і похмурий тип. Наприклад, прийшовши з роботи він часто скаржиться на начальство і колег і починає звинувачувати всіх навколо в своїх невдачах. На жаль, така людина абсолютно не підходить на роль батька сімейства. І ви це чудово розумієте.

закохані

4. Занадто ранні визнання в коханні

Те, що він через тиждень зізнався вам у коханні, ще не означає, що ви повинні з’їхатися. Рвані чоловічі шкарпетки, сорочки в плямах, відрижка на кухні – ви ще не готові до всього цього. Інша справа, що до цього готовий він, який пише масу повідомлень на вашій сторінці в соц. мережі про те, що ви його друга половинка, як йому з вами пощастило і ін., і це при тому, що ви зустрічаєтеся менше місяця. Звичайно, все це дуже мило, але занадто рано. Такі поспішні визнання не обіцяють нічого хорошого для довгострокових стосунків, оскільки, щоб по-справжньому полюбити людину, її потрібно спочатку взнати, а для цього потрібен час.

Оцініть статтю