18 ознак того, що з дівчиною краще не зв’язуватися

18 ознак того, що з дівчиною краще не зв'язуватися Психологія та відносини

Навчись відразу вираховувати дівчат, від яких буде більше мороки, ніж користі й радості. Щиро хочемо застерегти тебе від зав’язування відносин з дівчатами, за якими відразу видно, що від них будуть одні тільки проблеми. Зазвичай такі громадянки вираховуються в перші ж тижні / місяці спілкування. Тому ми склали для тебе щось на зразок шпаргалки.

Отже, дівчину можна вважати «тривожним пасажиром», якщо вона:

 1. На будь-яке, навіть безневинне питання (типу «Скільки тобі років?» або «Що тобі замовити?») відповідає ухиляючись «А ти сам здогадайся».
 2. Регулярно і з захватом скаржиться на те, що їй мало платять і взагалі хочуть звільнити, чоботи порвалися, комп’ютер зламався, заборгованість по кредиту зростає, сестрі з Воркути терміново потрібно переправити грошей на операцію, а у неї, як на зло, вкрали гаманець. І виглядає очевидно розчарованою, коли не отримує від тебе пропозиції компенсувати / купити / оплатити / вирішити питання.
 3. Любить караоке (хоча їй на вуха явно наступило стадо ведмедів), постить в соціальних мережах свої фото ню і зробила собі тату (особливо якщо на п’ятій точці) у вигляді китайського ієрогліфа, який означає чи то «тигриця», чи то «розчинна локшина зі свининою».
 4. Пишається тим, що з усіма без винятку своїми колишніми чоловіками підтримує ніжні дружні відносини і регулярно бачиться, а з останнім досі знімає разом квартиру.
 5. Завжди знаходиться в полоні якоїсь одній їй відомої печалі і на будь-які, навіть самі безрозсудні і кричуще романтичні спроби її порадувати реагує млявим «Прикольно».
 6. Може цілуватися годинами, погоджується, щоб ти її чіпав за груди в громадських місцях, при цьому оглушливо дихає і мукає, як новонароджене теля, але на пропозицію переміститися в більш зручне місце, ніж авто або лава в парку, реагує ображеним «А чи не занадто ти квапиш події ?! ». І так уже кілька місяців поспіль.
 7. Розпитує про твоїх колишніх в найдрібніших подробицях – аж до розміру ноги і тривалості менструального циклу.
 8. Після другого ж побачення починає нібито жартома говорити про те, які симпатичні діточки у вас вийдуть. А заодно вмовляти викупити квитки на Маврикій, тому як за півроку однозначно вигідніше і взагалі кльово, що на дворі листопад, а у вас двох вже є плани на травневі свята.
 9. На будь-яке несимпатичне їй зауваження або дію реагує незмінним «Можливо, в такому випадку нам краще розлучитися?!».
 10. Приходить на побачення разом з подругою, не попередивши тебе заздалегідь, і весь вечір спілкується переважно з нею, звертаючись до тебе, тільки коли треба передати сіль або замовити ще один «Лонг-Айленд».
 11. На вечірці примудряється напитися раніше, ніж більшість гостей встигнуть роззутися і представитися.
 12. Постійно скаржиться, що вона на дієті, але ніколи не обмежується однією порцією картоплі фрі.
 13. Охоче розповідає про те, що колишній бойфренд зламав їй ніс, той, що був до нього, регулярно виганяв її на мороз в одних трусах, а чувак, що позбавив її цноти, після розставання підпалив квартиру її батьків.
 14. Ніколи не випускає з рук телефон, в тому числі й під час сексу, і чекіниться навіть в продуктових магазинах типу «П’ятірочка».
 15. Вважає, що прекрасний спосіб завоювати довіру твого кращого друга – поцікавитися, скільки ж жіночих сердець розбив жеребець з такими потужними біцепсами, і увесь вечір не злазити у нього з колін, пояснюючи це тим, що, якщо вже ви всі не чужі люди, їм необхідно краще пізнати один одного.
 16. Плаче після сексу, а іноді й під час.
 17. Ніколи не дзвонить сама, а на твої дзвінки відповідає через раз, не обтяжуючи себе поясненнями чи вибаченнями.
 18. Не знає інших прикметників, крім «пекельний», інших письменників, крім Дар’ї Донцової, інших напоїв, крім знежиреного латте.
Оцініть статтю