15 дизайнерських рішень для домашнього робочого місця

15 дизайнерських рішень для домашнього робочого місця Корисні поради

Погодьтеся, досить незручно жити і одночасно працювати в однокімнатній квартирі. Але це, якщо не знати, як правильно організувати своє робоче місце. Коли на розширення житлоплощі або зняття офісу не вистачає коштів, можна скористатися цими 15 дизайнерськими рішеннями для створення робочого місця вдома.

Як правильно організувати домашній офіс в маленькій квартирі?

 1. Зробіть корисний простір вертикальним. Використання стіни для зберігання різних предметів звільняє простір на підлозі і на робочому столі, що робить ці місця менш захаращеними.
 2. Користуйтеся бездротовим зв’язком. Різні шнури і кабелі створюють плутанину і безлад в маленькій квартирі. Намагайтеся по максимуму використовувати бездротові компоненти зв’язку.
 3. Підберіть багатозадачні меблі, які одночасно будуть служити для зберігання важливих документів і офісної техніки (принтер, сканер).
 4. Купіть зручне крісло. Робоче місце в маленькій квартирі особливо потребує зручного, регульованого крісла, яке не займатиме багато місця і дозволить зручно розташуватися перед комп’ютером.
 5. Обмежте колірну гаму. Маленькій простір виглядає більш акуратним і чистим, якщо його колірна палітра обмежена одним або двома кольорами з різними відтінками кожного з них.
 6. Сфотографуйте своє робоче місце і проаналізуйте отриману картинку. Подивіться, чи видно якісь шнури або папери? Що виділяється найбільше в робочому інтер’єрі?
 7. Повісьте на стіну планшети з затискачами для паперів. Ці універсальні і недорогі пристосування будуть візуально нагадувати про поточні проекти і стануть одним з творчих способів зберігання документів.
 8. Відмовтеся від непотрібної паперової пошти та розсилок. Скануйте важливі документи і зберігайте їх у вигляді PDF-файлів. Створіть власний зручний каталог електронних документів.
 9. Додайте позитивних емоцій. Робоче місце в однокімнатній квартирі не обов’язково має бути занадто суворим. Знайдіть містечко на столі і поставте туди невеличку вазу, наповнену цукерками в яскравих обгортках.
 10. Оточіть себе приємними ароматами. Для більшої продуктивності праці використовуйте ароматичну свічку або освіжувач повітря. Кориця допоможе сконцентруватися, лаванда заспокоїть, а м’ята швидко зарядить вас новою енергією.
 11. Придбайте зручні папки з утримачами для файлів і зручними підписаними закладками для швидкого пошуку. Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що і так запам’ятаєте, куди поклали той чи інший документ.
 12. Зберігайте речі розумно. Речі, які ви використовуєте рідше за все, потрібно зберігати на самих верхніх полицях. А те, чим ви користуєтеся щодня, має перебувати на рівні вашого посадкового місця за столом, щоб можна було легко дотягнутися і взяти необхідний для роботи предмет.
 13. Скористайтеся дзеркалами для збільшення простору в маленькому приміщенні. Спробуйте зробити дзеркальною поверхню столу, це дійсно розширить візуальні кордони і дасть відчуття більшої свободи.
 14. Не забудьте про освітлення. У невеличкій квартирі потрібно освітлити робочий стіл і зверху, і за допомогою настільної лампи. Правильне освітлення має велике значення, бо дає змогу швидко фокусуватися на деталях.
 15. Якщо вам доводиться працювати в житловій кімнаті, організуйте свій мобільний офіс так, щоб під час приходу гостей про нього ніщо не нагадувало. Заздалегідь продумайте, куди ви будете ховати ноутбук та інші необхідні для роботи речі.
Оцініть статтю