14 способів замаскувати брудне волосся

14 способів замаскувати брудне волосся Краса

Кожна дівчина стикалася з ситуацією – належить важлива зустріч або побачення, а волосся брудне і при цьому немає часу їх помити або взагалі відключили гарячу воду. Якщо у вас виникла така проблема, не панікуйте. Ми знаємо 14 способів – як освіжити брудне волосся без миття.

Як замаскувати брудне волосся

 1. Після бурхливої вечірки волосся втрачає свіжість, на них з’являється запах. На цей випадок добре мати під рукою спеціальний парфумований спрей для волосся. Він поглинає неприємний запах і освіжає локони. Або скористайтеся звичайним парфумом, але майте на увазі парфуми на спиртовій основі сушать волосся.
 2. Укладіть волосся не так як зазвичай. Якщо ви носите проділ на одну сторону, то зачешіть його на протилежну. А якщо поділяєте волосся на прямий проділ, спробуйте варіант з косим проділом.
 3. Якщо немає часу на миття голови цілком, помийте тільки чубок. Приберіть решту волосся обідком або еластичною стрічкою, щоб було легше впоратися з частковим миттям. Чиста і пишна зачіска відверне увагу від брудного волосся.
 4. Нанесіть спирт на коріння волосся, промокніть чистим рушником і висушіть феном. Волосся стануть набагато свіже (проте запах може відлякати оточуючих).
 5. Найефективніший спосіб освіжити волосся без води – це сухий шампунь. Розділіть волосся на пасма і нанесіть його на корені, на відстані 20-30 см, потім трохи помасажуйте волосся, розподіляючи засіб по всій довжині. Через кілька хвилин ретельно розчешіть гребінцем з дрібними зубцями, вичісуючи шампунь з волосся.
 6. Блондинкам сухий шампунь може замінити пудра, тальк, борошно або крохмаль, а власницям темного волосся для цієї мети краще скористатися гірчичним порошком.
 7. Сильно забруднені волосся, можна спробувати потерти чистим махровим рушником, робити це потрібно так ніби ви тільки що помили голову, але трохи інтенсивніше.
 8. Брудні волосся краще не укладати, а лише трохи  збризнути лаком. Так ви не тільки додасте зачісці певний обсяг, але і зменшите візуальну тяжкість.
 9. Соляний спрей – ще один ефективний засіб для укладання брудних волосся, він добре маскує жирність і несвіжий запах. Збризніть їм волосся для отримання ефекту “пляжної хвилі”.
 10. Якщо дозволяє довжина, то кращими зачісками для брудного волосся можна назвати будь-які варіації з косами. “Риб’ячий хвіст”, “кошик”, колосковое плетіння, французька коса прекрасно маскують жирні пасма. Тільки подбайте про те, щоб зачіска не виглядала занадто гладкою.
 11. Якщо стрижку можна довірити тільки досвідченому майстру, то вже з миттям голови впорається кожен. Забіжіть в найближчий салон краси і помийте волосся там. Напевно в перукарні знайдеться вільний час на вас, адже ця процедура займає мінімум часу.
 12. Приховайте брудні волосся під красиво зав’язаною хусткою. Ніхто не здогадається, що це вимушений захід, а не продуманий образ. Навчитися зав’язувати хустки різними способами можна в інтернеті.
 13. Нанесіть на корені волосся сік лимона ватним тампоном, а потім висушіть його феном.
 14. Освіжити брудні волосся можна під час сну. Для цього зберіть волосся у вільний пучок і нанесіть на них сухий шампунь. На ранок вас чекає об’ємна і чиста зачіска.
Оцініть статтю