11 найбільш злісних помилок догляду за шкірою обличчя

догляд за шкірою обличчя Краса

Прагнучи поліпшити стан шкіри обличчя, ми, навіть не підозрюючи про це, можемо нашкодити своїй красі. Любі дівчата, іноді наші дії, спрямовані на догляд за шкірою, не тільки не приносять користі, а й просто шкідливі. Ось низка злісних помилок, які більшість з нас роблять кожен день.

Нанесення надмірної кількості косметичних продуктів

Правильна косметика є запорукою красивої шкіри. Але надмірне її використання може бути навіть гірше, ніж повна відсутність косметичного догляду. Часте застосування очищувальних засобів, тонерів, ексфоліантів, сироваток і кремів може призвести до серйозного подразнення шкіри.

Неправильне зволоження

Зволожуючий крем для обличчя потрібно застосовувати протягом однієї хвилини після вмивання. Якщо проходить більше часу, шкіра знову зневоднюється і зволожуючий засіб втрачає свою ефективність.

Ігнорування вузько спрямованих косметичних продуктів

Більшість косметичних засобів розділені на вузько спрямовані категорії, які створюються для певних типів шкіри. Тому вибирати ту чи іншу косметику потрібно строго у відповідності зі своїм типом шкіри. Якщо вона жирна, то, наприклад, молочко для сухої шкіри ніколи не зробить вас красивішою.

Видавлювання прищів

Ах, яке полегшення викликає видавлений на обличчі прищик! Але таке позбавлення від прищів є абсолютно неправильним і сприяє тільки ще більшому запаленню і утворенню рубців. Замість видавлювання використовуйте спеціальні засоби проти прищів, вугрів або акне і тримайте руки подалі від обличчя.

Використання жорсткого мила

Наша шкіра створює спеціальний бар’єр з шкірного жиру, який дозволяє їй залишатися здоровою. А використання агресивних засобів для вмивання його руйнує. Вмивайте обличчя тільки самими м’якими косметичними продуктами і робіть це не частіше двох разів на день.

Частий пілінг

Всім хочеться мати сяючу шкіру, позбавлену відмерлих клітин. Але будь-який пілінг для обличчя робиться за допомогою абразивних засобів, занадто часте застосування яких може зашкодити вашій красі. Користуватися відлущувальними скрабами можна не частіше одного разу на тиждень.

Занадто багато ультрафіолету

Гарна засмага – це модно. Тому з приходом літа нам всім хочеться засмагнути. Але засмагла шкіра старіє набагато раніше. Майте це на увазі, коли наступного разу будете цілеспрямовано підставляти обличчя під сонячні промені. Хочете продовжити молодість? Тоді краще ховайтеся від сонця і користуйтеся сонцезахисним кремом.

Паління

Паління не тільки шкодить організму зсередини, але й має негативний вплив на шкіру, яка у курців в’яне набагато раніше, ніж у тих, хто не відчуває потреби в цигарках.

Недолік сну

Під час неспання тіло знаходиться в напрузі і виробляє кортизол. Кортизол викликає запальні процеси по всьому організму, включаючи шкіру. Щоб зняти запалення потрібно повністю розслабити тіло, як мінімум на 7-9 годин – а це і є здоровий сон, якого багатьом з нас так не вистачає.

Зневоднення

Ніякі зволожуючі креми не допоможуть виглядати ідеально, якщо шкіра сохне зсередини. Пийте більше води і припиніть балуватися спиртними напоями, оскільки саме вони призводять до сильного зневоднення організму.

Сон з макіяжем

У всіх нас траплялися важкі дні, коли ми провалювалися в обійми Морфея, зовсім забувши про незмитий макіяж. Але це поодинокі випадки. Якщо ж ви часто засинаєте з макіяжем, то дозволяєте йому закупорювати пори разом з пилом і брудом, які протягом всього дня збиралися на обличчі. Що в підсумку? Прищі, вугрі і передчасні зморшки. Всього 5 хвилин для вечірнього вмивання – не так багато, щоб залишатися красивою, чи не так?

Оцініть статтю