10 способів зміцнити свій шлюб

10 способів зміцнити свій шлюб Психологія та відносини

Шлюб – це психологія стосунків, яку ви будете вивчати все своє життя. На жаль, незважаючи на важливість сімейних взаємин, більшість пар не придають їм великого значення, що часто призводить до розладів і нерозуміння між двома найближчими людьми.

Щоб не повторювати чужих помилок і прожити довге і щасливе життя в сімейному союзі, пропонуємо дізнатися кілька ефективних прийомів зміцнення шлюбу.

Унікальні способи поліпшення сімейних взаємин

Напевно ви вже не раз помічали, що добрі відносини з чоловіком позитивно впливають на вашу роботу, дітей, громадське життя і, взагалі, роблять вас набагато щасливішою. Це зайвий раз підтверджує той факт, що психологія стосунків у сім’ї і життя в цілому тісно взаємопов’язані. Будь-які негаразди сприймаються не так гостро, якщо поруч є кохана людина, якій ви можете довіряти і розраховувати на її підтримку.

На жаль, від застою або кризи в стосунках не застрахована жодна сім’я. Навіть найміцніші союзи періодично потребують зміцнення своїх зв’язків. Давайте розглянемо 10 унікальних способів поліпшення взаємин між подружжям, які допоможуть вам ще більше зблизитися зі своїм партнером.

1. Прокидайтеся разом раніше

Ставте будильник на 10 хвилин раніше, ніж зазвичай, щоб зранку провести деякий час з чоловіком: випити разом по чашечці кави, обговорити ранкові новини або просто пообійматися в ліжку. Ці дорогоцінні 10 хвилин зададуть тон на весь наступний день для вас обох. До того ж, яка різниця, встанете ви о 7.40 або о 7.30?

2. Цілуйте, а не цьомайте

Ви з чоловіком, ймовірно, щоранку цьомаєте один одного в щічку перед роботою і робите те ж саме по поверненню додому. Сьогодні ввечері, коли чоловік повернеться з роботи, здивуєте його довгим пристрасним поцілунком. Це не повинен бути 10 хвилинний засос, 5 додаткових секунд буде цілком достатньо.

3. Показуйте свої стосунки в громадських місцях

Пам’ятаєте, коли ви тільки починали зустрічатися, то не могли відірватися один від одного? На жаль, зараз, виконуючи якусь справу разом, ви більше зосереджені на результаті, ніж на своєму партнері. Наступного разу, коли опинитеся удвох, в магазині або хімчистці – тримайте за руку свого чоловіка. Знайдіть хвилинку, щоб обійняти його, навіть якщо стоїте посеред торгового ряду в супермаркеті.

4. Віддавайте йому все найкраще

Давайте подивимося правді в очі – діти, робота, прибирання, готування і т.і. роблять вас перевтомленою в кінці дня. Але незважаючи на це, слід зробити свідоме зусилля ввечері, щоб віддати своєму чоловіку частинку всього самого кращого, що у вас ще залишилося: ласка, доброта, турбота. З усіх людей, які вас оточують, він заслуговує на це найбільше.

5. Приймайте душ удвох

Душ з коханою людиною є чудовим і швидким способом провести деякий час разом. Це не повинен бути запланований захід, який обов’язково закінчується сексом – просто заходьте іноді до нього в душ. Така романтична спонтанність благотворно вплине на психологію сімейних стосунків і зблизить вас ще більше.

6. Читайте разом

Навіть 10 хвилин читання на день разом з чоловіком допоможе вам налагодити з ним більш тісний зв’язок. Можна читати вранці, вечорами перед сном або в будь-який інший час – головне, щоб це відбувалося.

7. Розмовляйте

Коли ви в останній раз запитували чоловіка про те, як пройшов його день або чим би він хотів зайнятися на вихідних? Візьміть за звичку щовечора цікавитися справами своєї другої половинки і завжди запитувати, чи не потрібна йому якась допомога від вас.

чоловік з жінкою

8. Заохочуйте свого чоловіка

У вашого чоловіка видався поганий день? Покажіть, що ви дуже цінуєте все, що він робить для вас і вашої родини. Навіть невелика увага може допомогти йому знову піднятися духом.

9. Грайте в ігри

Не забувайте про те, що ваш чоловік, це не тільки важливий член сім’ї, який потребує турботи і уваги, а й людина, з якою можна весело проводити час. Пограйте в настільні ігри за пляшкою вина, подивіться разом комедію з пивом і чіпсами або просто пройдіться по околицях і поговоріть про будинок своєї мрії. Психологія стосунків не повинна бути чимось гнітючим, що складається з одних зобов’язань. Постарайтеся частіше знаходити час для веселого і безтурботного спілкування!

10. Говоріть слова кохання

Ваш чоловік – це ваш вибір і ваша любов. Ви не будете відчувати себе по вуха закоханою постійно, але щоденні визнання в коханні будуть нагадувати вам обом, що ваш шлюб є обопільним, усвідомленим і правильним рішенням. Напишіть на дзеркалі «я тебе кохаю», зателефонуйте йому, відправте смс, залиште повідомлення в соціальній мережі – головне, говоріть це частіше!

Оцініть статтю