10 причин вживати імбир

10 причин вживати імбир Корисні поради

Про чудодійні властивості кореня життя є чимало фактів. Пропонуємо вам 10 аргументів на користь імбиру у вашому раціоні.

  1. Імбир покращує кровообіг. А разом з цим поліпшується діяльність всього організму, в тому числі і стан шкіри і волосся.
  2. Це найкраще природне болезаспокійливе. Імбир здатний зняти м’язовий і головний біль, а також спазми під час менструації у жінок.
  3. Лікує застуду. Завдяки сильному антисептичному ефекту, а також запасу вітаміну С, імбирний чай відмінно справляється із застудою і грипом.
  4. Знижує кількість холестерину. Цей корінь здатний зменшити кількість «поганого» холестерину в крові і запобігти закупорку судин.
  5. Корисний для щитовидної залози. Нормальний гормональний баланс неможливий без здорової щитовидної залози. Її роботу відмінно стимулює імбир.
  6. Підвищує лібідо. Ця східна пряність здатна підвищити статеве збудження.
  7. Позбавляє від безпліддя. Корінь імбиру є допоміжним засобом при лікуванні безпліддя.
  8. Допомагає боротися з закачуванням в транспорті. Якщо ви страждаєте від»морської» або «дорожньої» хвороби, імбир допоможе вам зняти почуття нудоти, а також млявість і сонливість.
  9. Імбир відмінно бадьорить. Чашка імбирного чаю зарядять вас енергією на цілий день. А завдяки вітамінам, які знаходяться в корені, будете почувати себе добре.
  10. Освіжає подих. Імбир допоможе надовго освіжити дихання.Для цього потрібно пожувати часточку імбиру або ж подрібнити і почистити ним зуби.
Оцініть статтю