Чому електризується волосся?

електризується волосся Краса

Це питання постійно хвилює клієнток перукарень та салонів краси. Тому ми спеціально провели опитування серед провідних стилістів і дізналися, чому електризується волосся, і як боротися зі статикою в домашніх умовах.

Як боротися зі статикою?

Більшість жінок у весняно-літній період воліють проводити більше часу на сонці, використовуючи мінімум косметичних засобів, а іноді і зовсім відмовляючись від них. Зазвичай, пізньою весною, влітку та ранньої осені вони нехтують доглядом за своїм волоссям більше, ніж будь-коли. Але після того, як теплі днинки залишаються позаду, їм доводиться виправляти наслідки такої неуважності по відношенню до себе.

Чому електризується волосся? Відповідь проста – тому що стає сухим у зв’язку з сезонними змінами. Щоб вирішити цю проблему і навчитися боротися зі статикою, скористайтеся наступними порадами відомих голлівудських стилістів.

Позбавтеся від всіх старих та дешевих косметичних засобів

У старої продукції, яка вже була відкрита, термін придатності становить всього 1 рік. Спирт і вода сильно розбавляють корисні поживні інгредієнти, які знаходяться в косметичних засобах, тому їх ціна і термін зберігання такі маленькі. Якщо ви будете продовжувати ними користуватися, то зможете тільки посилити проблему, оскільки від дешевих і прострочених лаків, закріплювачів та іншої косметики волосся почне пересихати та електризуватися ще більше. Краще купіть якісний шампунь і кондиціонер для щоденного використання, які зможуть наситити ваші пасма вологою.

Використовуйте кондиціонер глибокої дії

Звичайно, і простий кондиціонер приносить користь, але він діє поверхово, в той час, як його більш дорогий аналог проникає глибше в структуру волосяних стрижнів і краще їх зволожує.

Підвищіть вологість повітря

Встановіть у спальні зволожувач повітря. Це в значній мірі підвищить здоров’я і привабливість ваших локонів.

Не мийте голову гарячою водою

Як би дивно це не звучало, але гаряча вода сильно пересушує волосся, тому вони стають жорсткими та електризуються. Для миття голови використовуйте теплу воду комфортної температури.

Користуйтеся антистатиками

Чомусь багато дівчат вважають, що антистатики потрібно розпорошувати над головою, як лак. Це помилка! Будь-який антистатик потрібно бризкати на гребінець перед розчісуванням. Таким чином, він рівномірно розподілиться по всьому волоссю, а не захищатиме тільки поверхню голови.

З приходом холодів і початком опалювального сезону ваші пасма будуть ще більше потребувати дбайливого догляду. Не забувайте про це. До речі, якщо ви ось-ось станете мамою, дізнайтеся про догляд за волоссям під час вагітності.

Оцініть статтю